Day | Date | Time | # Games | Home School | vs | Visitor | Crew |
Thursday | Dec 1 | 4:00 | 3 | Phil Campbell | vs | Phillips | Black Isbell K. Montgomery Grissom Bohannon (JV) |
4:30 | 3 | Wilson | vs | Sheffield | Gaston Hawkins Horton Long Brown (JV) | ||
4:00 | 3 | Mars Hill | vs | Colbert Heights | Walker Evans Hutcheson Hendricks Manset (JV) | ||
4:30 | 3 | Rogers | vs | Shoals Christian | Grant Henry Murdock Stone Highfield C. (JV) | ||
Friday | Dec 2 | 5:00 | 3 | Hatton | vs | Clements | Henry Montgomery Rodi Freeman Highfield C. (JV) |
6:00 | 2 | Cherokee | vs | Covenant Christian | Long Murdock Stone | ||
4:30 | 3 | Brooks | vs | Central | Horton Green Garner K. Canida Roberson (JV) | ||
5:00 | 3 | Belgreen | vs | Phil Campbell | Walker Leonard Goins Bailey Franklin (JV) | ||
4:00 | 2 | Mars Hill | vs | Lexington | Brooks Brown Hutcheson | ||
6:30 | 2 | Mars Hill | vs | Lexington | Grant Hudson McClain | ||
4:30 | 3 | Lauderdale County | vs | Colbert County | Black Grissom Greer Hill Garner Allen (JV) | ||
4:30 | 3 | Rogers | vs | Sheffield | Trimble Borden J. Gaston Vandiver Norton (JV) | ||
3:30 | 2 | Muscle Shoals | vs | Hartselle | Jeffreys C. Borden D. Nichols | ||
6:00 | 2 | Muscle Shoals | vs | Hartselle | Hawkins Isbell K. Moses | ||
Saturday | Dec 3 | 1:00 | 2 | Covenant Christian | vs | Zion Christian | Horton Burbank Hutcheson |
1:00 | 2 | Brooks | vs | Haleyville | Moses Stone Glasgow S. | ||
3:30 | 2 | Brooks | vs | Haleyville | Little Summerhill Walker | ||
Monday | Dec 5 | 4:30 | 3 | Deshler | vs | Hazelwood | Trimble Hawkins Isbell J. Hill Green (JV) |
5:00 | 3 | Red Bay | vs | Hamilton | Grant Long Murdock Walker | ||
4:30 | 3 | Mars Hill | vs | Central | Montgomery Black Glenn | ||
5:00 | 2 | Florence Christian | vs | Faith | Horton Moses Evans | ||
4:30 | 3 | Wilson | vs | Lexington | Burbank Hutcheson Stone (JV) | ||
Tuesday | Dec 6 | 5:45 | 2 | Hatton | vs | Speake | Burbank Greer Gaston |
4:30 | 3 | Cherokee | vs | Waterloo | Hawkins Green Garner Allen Bailey Franklin (JV) | ||
4:30 | 3 | Brooks | vs | Lexington | Evans Grant Leonard Brown Harkins (JV) | ||
5:00 | 3 | Belgreen | vs | Red Bay | Black Ellis Bohannon Freeman Norton (JV) | ||
6:00 | 2 | Wilson | vs | Collinwood | Long Stone McClain | ||
4:30 | 3 | Shoals Christian | vs | Mars Hill | Henry Hill Jeffreys L. Vandiver Roberson (JV) | ||
4:30 | 3 | Lauderdale County | vs | Sheffield | Walker Trimble Rodi Ricks Rea (JV) | ||
4:30 | 3 | Colbert County | vs | Rogers | Montgomery Murdock Glasgow R. Canida Pickett (JV) | ||
4:30 | 3 | Florence | vs | Bob Jones | Hudson Isbell K. Glenn Nichols Goins (JV) | ||
4:00 | 2 | Colbert Heights | vs | Phil Campbell | Cole Dye Garner K. | ||
6:30 | 2 | Colbert Heights | vs | Phil Campbell | Borden J. Trousdale Moses |