Day | Date | Time | # Games | Home School | vs | Visitor | Crew |
Thursday | Dec 8 | 5:00 | 3 | Phil Campbell | vs | Tharptown | Franklin Rea Glasgow S. |
5:00 | 3:00 | Wilson | vs | Lexington | Garner A. Isbell Ka. Lockhart | ||
4:00 | 3 | Red Bay | vs | Belgreen | Mayes Manset Pickett | ||
4:00 | 2 | Russellville | vs | Deshler | Moses Ellis Harkins | ||
5:00 | 2 | Shoals Christian | vs | Covenant Christian | Brooks Highfield G. Highfield C. | ||
4:30 | 2 | Central | vs | Brooks | Cobb Owens Roberson | ||
5:00 | 3 | Lauderdale County | vs | Cloverdale | Bailey Garner K. Bryan | ||
6:00 | 2 | Rogers | vs | Anderson | Vandiver Ricks O'Kelley | ||
4:00 | 2 | Cherokee | vs | Colbert Heights | Dye Hill Stone | ||
Friday | Dec 9 | 6:00 | 2 | Anderson | vs | Brooks | Bryan Norton O'Kelley |
Saturday | Dec 10 | 1:00 | 3 | Brooks | vs | Hatton | Rowell Green Little |
4:30 | 2 | Deshler | vs | Florence | Garner K. Norton Glenn | ||
12:00 | 2 | Vina | vs | Tourney | Gaston Freeman Rea | ||
9:00 | 2 | Russellville | vs | Tourney | Garner A. Ricks Garner Az. | ||
11:30 | 2 | Russellville | vs | Tourney | Dye Nichols Mayes | ||
2:00 | 2 | Russellville | vs | Tourney | Canida Jeffreys C. Greer | ||
4:30 | 2 | Russellville | vs | Tourney | Summerhill Hill Brown | ||
Monday | Dec 11 | 4:30 | 3 | Hatton | vs | Tharptown | Bryan Bailey Owens |
5:00 | 3 | Phil Campbell | vs | East Franklin | Manset Carter Rea | ||
4:00 | 2 | Muscle Shoals | vs | Brookhaven | Borden D. Roberson Bohannon | ||
6:00 | 2 | Muscle Shoals | vs | Brookhaven | Cobb Hendricks Greer | ||
5:00 | 3 | Mars Hill | vs | Brooks | Highfield G. Moses Goins | ||
4:00 | 2 | Sheffield | vs | Deshler | Franklin Nichols Stone | ||
6:00 | 2 | Sheffield | vs | Deshler | Norton Glasgow R. Dye | ||
4:00 | 2 | Central | vs | Lexington | Garner A. Rodi Ricks | ||
6:00 | 2 | Lauderdale County | vs | Anderson | Garner Az. Freeman Mayes | ||
4:00 | 3 | Rogers | vs | Wilson | Cole Jeffreys C. Leonard | ||
5:00 | 3 | Cherokee | vs | Belgreen | Wallace Harkins Pickett | ||
Tuesday | Dec 13 | 3:30 | 3 | Hatton | vs | Colbert Heights | Harris Isbell Ka. Garner K. |
Russellville | vs | Haleyville | Ellis Rowell Glasgow S. | ||||
4:00 | 3 | Muscle Shoals | vs | Florence | Borden D. Harkins Highfield G. | ||
3:30 | 2 | Florence Old Gym | vs | Deshler | Cole Nichols Garner A. | ||
5:00 | 3 | Tharptown | vs | East Franklin | Norton Franklin Pickett | ||
4:00 | 2 | Central Old Gym | vs | Rogers | Brooks Brown Roberson |