Day | Date | Time | # Games | Home School | vs | Visitor | Crew |
Thursday | Dec 9 | 5:00 | 3 | Tharptown | vs | East Franklin | Moses Vandiver R. Hester |
3:30 | 3 | Muscle Shoals Middle | vs | Sheffield | Rescheduled | ||
4:30 | 2 | Waterloo | vs | Colbert Heights | Carter J. Cobb Rodi | ||
6:00 | 2 | Anderson | vs | Rogers | Bailey W. Mayes ??? | ||
5:30 | 2 | Shoals Christian | vs | Covenant Christian | ?? ?? ?? | ||
5:00 | 3 | Lexington | vs | Wilson | Byrd Black Greer K. | ||
4:00 | 2 | Florence | vs | Russellville | Glasgow R. Ellis Stone | ||
6:30 | 2 | Florence | vs | Russellville | Harris Bohannon Stone (1) Ellis (1) | ||
5:00 | 3 | Red Bay | vs | Belgreen | Gaston Beck Montgomery | ||
3:30 | 2 | Sheffield | vs | Muscle Shoals | Ricks Roberson Nichols | ||
6:00 | 2 | Sheffield | vs | Muscle Shoals | Bailey J. Ricks Roberson | ||
5:00 | 3 | Brooks | vs | Central | Goins M. Hamrick Garner K. | ||
6:00 | 2 | Cherokee | vs | Cloverdale | Leonard Glasgow S. Canida | ||
Saturday | Dec 11 | 4:00 | 2 | Mars Hill | vs | Lauderdale Country | Ricks Borden Walker |
Monday | Dec 13 | 5:00 | 3 | East Franklin | vs | Bear Creek | Hawkins Franklin ??? |
4:00 | 2 | Russellville | vs | Haleyville | Hester Moses Canida | ||
6:00 | 2 | Russellville | vs | Haleyville | Stone Greer K. Black | ||
6:00 | 2 | Anderson | vs | Lauderdale County | Bailey W. Green Black | ||
5:00 | 3 | Central | vs | Lexington | Hendrix Ricks Cobb | ||
5:00 | 2 | Wilson | vs | Rogers | Smith Glasgow R. Bailey J. | ||
5:00 | 3 | Brooks | vs | Mars Hill | Garner K. Ellis Roberson | ||
5:00 | 2 | Cherokee Middle | vs | Covenant Christian | Garner A. Nichols Glasgow S. | ||
3:30 | 2 | Muscle Shoals | vs | Sheffield | Borden Burbank T. Byrd | ||
5:30 | 2 | Muscle Shoals | vs | Sheffield | Bohannon Abernathy ??? | ||
Tuesday | Dec 14 | 5:00 | 3 | Russellville | vs | Brooks | Vandiver R. Hill Todd |
4:00 | 2 | Deshler Middle (Northside) | vs | Sheffield | Mayes Beck Jeffreys C. | ||
6:00 | 2 | Deshler Middle (Northside) | vs | Sheffield | Dye Rowell Glasgow S. | ||
4:00 | 2 | Lauderdale County | vs | West Limestone | Burbank T. Stone Ellis | ||
5:00 | 3 | Phil Campbell | vs | Tharptown | Byrd Hawkins Gaston | ||
4:00 | 2 | Cherokee Middle | vs | Shoals Christian | Vandiver TJ. Goins M. Nichols |